NAJLEPŠIA HRA SÚČASNOSTI sa začala skúšať v Divadle komédie!

A JE TO TU! Pre divadlo je vždy veľkým sviatkom "odštartovať"skúšobný proces novej inscenácie. Všetky tie predprípravy tvorivého tímu sa zhmotnia v prvé stretnutie s hercami. Z ich slov, gest a pohybov sa začína tkať jemná pavučina medziľudských vzťahov postáv, vtipných aj prekvapivých situácií príbehu. Ten náš je nielen vtipný a zábavný, ale aj vzrušujúco dramatický, opradený rúškom veľkého tajomstva.
Viac nemôžeme prezradiť...
Koncom februára sme začali skúšať novú, v poradí už desiatu premiéru Divadla komédie. Aktuálny divadelný hit viacerých európskych scén. Hru, ktorú mnohí odborníci, ale aj laickí diváci označujú za najlepšiu hru súčasnosti. Hru Dannyho Robinsa s názvom 2:22 - príbeh duchov.
Ide o výnimočne cenenú divadelnú lahôdku. Na Slovensku ju môžete exkluzívne vidieť len v podaní Divadla komédie.
Diváci sa majú naozaj na čo tešiť. Môžeme sa zaručiť, že v hľadisku, pri sledovaní tohto príbehu, zažijú niečo, čo v divadle ešte doteraz nezažili. Humor aj napätie. Napínavú detektívku, iskrivý vtip, ohňostroj medziľudských vzťahov, prekvapujúci záver. Ten by si mali nechať len a len pre seba. Aby tento výnimočný zážitok v jeho úplnosti dopriali aj ďalším divákom.
A ešte niečo! Asi prvýkrát v divadle zažijete pri sledovaní komédie pocit, aké to je - príjemne sa báť!
Premiéra je naplánovaná na stredu 10. apríla 2024 vo Veľkej sále Domu kultúry Ružinov v Bratislave.
Následná repríza sa uskutoční 28. apríla 2024.
V hlavných úlohách sa predstavia: Soňa Norisová, Přemysl Boublík, Dominika Žiaranová a Marcel Ochránek.
Tešíme sa na vás! Doprajte si zážitok, na ktorý sa nezabúda!