BRATISLAVČANIA, PRÍĎTE NAČERPAŤ ENERGIU

Napriek mnohým súčasným okolnostiam, presne po ročnej prestávke, Divadlo komédie pozýva všetkých zábavychtivých divákov na štyri bratislavské predstavenia svojich úspešných komédií. Kde? Do Domu kultúry Ružinov; a to vždy so začiatkom o 19.00 hod. Už v utorok 5. októbra to bude KLIMAKTÉRIUM - poprekladané predstavenie z jari 2020 či z jesene 2021. Tešíme sa na vás, ktorí niekoľko mesiacov "opatrujete" svoje vstupenky. Nadišiel váš čas! Budete srdečne vítaní! Čaká na vás príjemná atmosféra, dobre naladené herečky, ich príbehy, aj pesničky.
Komédiu HORÚCA SPRCHA uvedieme vo štvrtok 21. októbra - skvelý príbeh o manželstve po dvadsiatich rokoch vzájomného spolužitia. V predaji je už aj komédia s pesničkami PANIKÁRI, vo štvrtok 11. novembra. A následne aj na piatkový predvíkendový večer 12. novembra, ktorý bude opäť v znamení KLIMAKTÉRIA. Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti TICKETPORTAL - aj z pohodlia vašej obývačky.
Takže: Neseďte doma! Neprepadajte jesenným depresiám. Hurá za dobrou zábavou, do spoločnosti smiechu, humoru a pozitívnej energie!
A ešte jeden oznam!
Bratislava sa momentálne nachádza v oranžovej farbe Kultúrneho semaforu - stupeň Ostražitosť - a my hráme v režime OTP. Na divadelné predstavenie môžu prísť osoby zaočkované, testované (72 h. PCR/LAMP alebo 48 h. Ag test) alebo tie osoby, ktoré ochorenie covid-19 prekonali nie viac než pred 180 dňami. Kapacita je maximálne 300 divákov v sále. Počas celej doby trvania podujatia je potrebné mať prekryté dýchacie cest (rúško, respirátor).