Novinky

NAJLEPŠIA HRA SÚČASNOSTI sa začala skúšať v Divadle komédie!

A JE TO TU! Pre divadlo je vždy veľkým sviatkom "odštartovať"skúšobný proces novej inscenácie. Všetky tie predprípravy tvorivého tímu sa zhmotnia v prvé stretnutie s hercami. Z ich slov, gest a pohybov sa začína tkať jemná pavučina medziľudských vzťahov postáv, vtipných aj prekvapivých situácií príbehu. Ten náš je nielen vtipný a zábavný, ale aj vzrušujúco dramatický, opradený rúškom veľkého tajomstva.
Viac nemôžeme prezradiť...
Koncom februára sme začali skúšať novú, v poradí už desiatu premiéru Divadla komédie. Aktuálny divadelný hit viacerých európskych scén. Hru, ktorú mnohí odborníci, ale aj laickí diváci označujú za najlepšiu hru súčasnosti. Hru Dannyho Robinsa s názvom 2:22 - príbeh duchov.
Ide o výnimočne cenenú divadelnú lahôdku. Na Slovensku ju môžete exkluzívne vidieť len v podaní Divadla komédie.
Diváci sa majú naozaj na čo tešiť. Môžeme sa zaručiť, že v hľadisku, pri sledovaní tohto príbehu, zažijú niečo, čo v divadle ešte doteraz nezažili. Humor aj napätie. Napínavú detektívku, iskrivý vtip, ohňostroj medziľudských vzťahov, prekvapujúci záver. Ten by si mali nechať len a len pre seba. Aby tento výnimočný zážitok v jeho úplnosti dopriali aj ďalším divákom.
A ešte niečo! Asi prvýkrát v divadle zažijete pri sledovaní komédie pocit, aké to je - príjemne sa báť!
Premiéra je naplánovaná na stredu 10. apríla 2024 vo Veľkej sále Domu kultúry Ružinov v Bratislave.
Následná repríza sa uskutoční 28. apríla 2024.
V hlavných úlohách sa predstavia: Soňa Norisová, Přemysl Boublík, Dominika Žiaranová a Marcel Ochránek.
Tešíme sa na vás! Doprajte si zážitok, na ktorý sa nezabúda!
Zobraziť novinku: NAJLEPŠIA HRA SÚČASNOSTI sa začala skúšať v Divadle komédie!

PANIKÁRI vbiehajú do finále

Je zaujímavé ako fungujú paralelné svety. Napríklad svet žien a svet mužov. Ako sú tieto dva svety - napriek svojej rozdielnosti - úzko prepojené. Akousi mužskou odpoveďou na Klimaktérium sú naši PANIKÁRI. Súčasná komédia s pesničkami o mužoch, ktorí sa ocitli na pokraji nervového zrútenia. Skvelá zábava s množstvom vtipných situácií, záverečným happy endom a malým - veľkým prekvapením v závere.
Divadlo komédie sa 18. marca 2024 rozlúči s touto komédiou. Nevídaná "chlapská jazda" má pred sebou sériu záverečných predstavení. Čo tak kúpiť vstupenku na Panikárov pre svojich najbližších? Ako výnimočný vianočný darček! Kliknite a kupujte! Najkrajší darček? ZÁŽITOK.
Nezmeškajte Panikárov! Budete viac než príjemne prekvapení! A rozosmiati od ucha k uchu.
KDE HRÁME:
SMOLENICE - 12. december 2023
ČADCA - 14. február 2024
VEĽKÝ KRTÍŠ - 15. február 2024
VRANOV NAD TOPĽOU - 16. február 2024
SVIDNÍK - 17. február 2024
TREBIŠOV - 18. február 2024
SVIT - 19. február 2024
BRATISLAVA - 18. marec 2024 - DERNIÉRA
Zobraziť novinku: PANIKÁRI vbiehajú do finále

Komédia HORÚCA SPRCHA po siedmich sezónach KONČÍ

Po vyše 140 reprízach bude mať prvý titul Divadla komédie 19. marca 2024 oficiálnu bratislavskú derniéru. Do mnohých miest sa s ňou ešte v prvých mesiacoch roka 2024 vraciame znova. Lebo je príbehom múdra, bonmotmi trefná a herecky skvostná. Budete sa tak smiať, až budete plakať. Čo tak kúpiť vstupenky na Horúcu sprchu pre svojich najbližších - ako ideálny a výnimočný vianočný darček? Len si kliknite a kupujte! Vy a ani vaši najbližší neoľutujete! Najkrajší darček? ZÁŽITOK. Máte poslednú príležitosť vidieť našu Horúcu sprchu a výborne sa zabaviť! Tešíme sa na Vás!
Kde hráme:
BREZNO - 25. január
BANSKÁ BYSTRICA - 7. február
TRENČÍN - 8. február
ŽILINA - 26. február
LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - 27. február
LUČENEC - 9. marec
PREŠOV - 10. marec
KOŠICE - 11. marec
POPRAD - 12. marec
BRUSNO - 13. marec
SKALICA - 15. marec
MYJAVA - 16. marec
BRATISLAVA - 19. marec - DERNIÉRA
Zobraziť novinku: Komédia HORÚCA SPRCHA po siedmich sezónach KONČÍ

ÚSPEŠNÉ PREMÉRY KOMÉDIE KLIMAKTÉRIUM 2...OŠIAĽ MENOPAUZY

Obrovský potlesk, neutíchajúci smiech, standing ovation a skvelá nálada sprevádzali obe premiéry skvelej komédie KLIMAKTÉRIUM 2 alebo ošiaľ menopauzy v DK Ružinov, Bratislava. Gratulujeme herečkám…
Zobraziť novinku: ÚSPEŠNÉ PREMÉRY KOMÉDIE KLIMAKTÉRIUM 2...OŠIAĽ MENOPAUZY

Divadlo komédie vstúpilo do ôsmej sezóny!

Milí naši drahí diváci! Je to tak! Ďalšie leto sa končí a ďalšia divadelná sezóna naplno štartuje. Divadlo komédie rovnými nohami - teda skúškami - vstúpilo už do svojej ôsmej divadelnej sezóny…
Zobraziť novinku: Divadlo komédie vstúpilo do ôsmej sezóny!

DIVADELNÉ PRÁZDNINY

Milí priatelia, naši drahí a ctení diváci! Presne 4. júla Divadlo komédie ukončilo svoju siedmu divadelnú sezónu. A ako inak...? Pracovne! V nahrávacom štúdiu sme dolaďovali posledné detaily na p…
Zobraziť novinku: DIVADELNÉ PRÁZDNINY