DIVADELNÉ PRÁZDNINY

Milí priatelia,
naši drahí a ctení diváci!
Presne 4. júla Divadlo komédie ukončilo svoju siedmu divadelnú sezónu. A ako inak...? Pracovne! V nahrávacom štúdiu sme dolaďovali posledné detaily na piesňach do našej novej inscenácie.
Aká bola uplynulá sezóna? Radostná! S množstvom nadšených divákov, ktorí nestratili chuť dobre sa zabávať a prežiť s Divadlom komédie výnimočný večer. Bola to sezóna návratov. Plná spokojných divákov, ktorí sa vrátili do prítmia sál po celom Slovensku. Ďakujeme vám všetkým, ktorí ste boli naším skvelým publikom! Vážime si to! Veríme, že sme vám priniesli radosť, humor, smiech a dobrú náladu. Snažili sme sa vám odovzdať čo najviac pozitívnej energie, ktorú dnes tak všetci veľmi potrebujeme.
Divadlo komédie v septembri 2023 (po dvojnásobnom odklade) odpremiérovalo komédiu z divadelného zákulisia PI ČAJ, MILÁČIK! a vydalo sa na cesty! Spoločne sme v minulej sezóne odohrali 116 predstavení. 
Potešili sme divákov v Bratislave, Sliači, Starej Ľubovni, Spišskej Novej Vsi, Stropkove, Smoleniciach, Cíferi, Hybiach, Novom Meste nad Váhom, Banskej Štiavnici, Malackách, Galante, Tlmačoch, Bánovciach nad Bebravou, Púchove, Košiciach, Sládkovičove, Zavare, Šúrovciach, Slovenskej Ľupči, Poprade, Námestove, Vranove nad Topľou, Trnave, Trebišove, Veľkom Krtíši, Revúcej, Rajci, Fiľakove, Polomke, Martine, na Myjave, Kaskádach, Táloch, ale aj v Liptovskom Mikuláši, Brezne, Sobranciach, Svätom Jure, Zlatých Moravciach, Nových Zámkoch, Turčianskych Tepliciach, Bardejovských kúpeľoch, Rožňave, Poprade, Kysuckom Novom Meste, Lučenci, Humennom, Smižanoch, Michalovciach, Hnúšti, Detve, Čadci, Radošine, Bojniciach, Prešove, Trenčíne, Senci, Banskej Bystrici, Ružomberku, Seredi, Nitre, Dolnej Súči, Topoľčanoch, Senici, Považskej Bystrici, Komjaticiach, Žiline, Bytči a Leviciach.
Koncom júna sme začali skúšať pokračovanie našej úspešnej komédie: KLIMAKTÉRIUM 2 alebo ošiaľ menopauzy. Premiéra je naplánovaná na september 2023. Už teraz sa môžete tešiť na vtipnú komédiu, skvelé herečky a výdatnú porciu zábavy.
Touto cestou sa chcem poďakovať všetkým mojim kolegom: hercom, technickému personálu, produkcii, ale aj organizátorom našich vystúpení v kultúrnych domoch a obecných úradoch na celom Slovensku. Vďaka! 
Želám vám leto plné pohody, pokoja, zdravia a výnimočných zážitkov s ľuďmi vášmu srdcu blízkymi. Načerpajte množstvo energie. Budeme ju potrebovať. 
Tešíme sa na vás v novej divadelnej sezóne! 
Vstupenky na mnohé z našich predstavení sú už teraz v predaji.
Verte, že to bude za to stáť!

Svetozár Sprušanský
principál Divadla komédie