Divadlo komédie štartuje siedmu sezónu!

Milí diváci!
Verím, že bez obmedzení a iných "patálií" Divadlo komédie odštartuje a úspešne naplní svoju siedmu divadelnú sezónu 2022/2023.
Predovšetkým sa tešíme na vás, milí naši diváci a priaznivci. Na vás, ktorí ste naši pravidelní návštevníci, ale aj ktorí ste nás "objavili" len teraz - možno aj náhodne. Všetci ste srdečne vítaní na predstaveniach Divadla komédie! Vy, ktorí máte radi dobrú zábavu, smiech, pohodu, humor. V mestách, mestečkách, obciach po celom Slovensku, v Bratislave v Dome kultúry Ružinov, na festivaloch či iných spoločenských slávnostiach.
Uplynulé dni a mesiace boli v znamení neistoty a strachu. Priznajme si to - ešte aj sú! Stále počúvame, čo sa na nás valí.
A možno naozaj realita bude tvrdá a ešte bolestivejšia. Ale my žijeme tu a teraz! Ak danú realitu nedokážeme zmeniť, nepodľahnime jej. Prekonajme strach a nepriazeň osudu tým, že sa negatívnej energii vzoprieme a nevzdáme to.
SKÚSME NAPLNO ŽIŤ! Zbavme sa zlej nálady! Porazme strach! Spoločne. Vzájomným stretávaním sa, odovzdávaním si pozitívnej energie..
Nám všetkým želám veľa zdravia, šťastia, vnútorného pokoja a harmónie. Aby sme sa čo najčastejšie stretávali a prežili nádherné chvíle v príjemnej spoločnosti divadelnej Thálie.

Svetozár Sprušanský
principál Divadla komédie