Divadlo komédie vstúpilo do ôsmej sezóny!

Milí naši drahí diváci!

Je to tak! Ďalšie leto sa končí a ďalšia divadelná sezóna naplno štartuje.
Divadlo komédie rovnými nohami - teda skúškami - vstúpilo už do svojej ôsmej divadelnej sezóny 2023 / 2024. 
Dúfame, že tá "vztýčená" nekonečná osmička bude znamením. Znakom nikdy sa nekončiacej zábavy, radosti, humoru a smiechu, ktoré vám chceme prinášať prostredníctvom našich predstavení v nasledujúcich desiatich mesiacoch.    
Môžete sa tešiť na dve nové premiéry! Už v septembri to bude pokračovanie úspešného komediálneho hitu KLIMAKTÉRIUM 2 alebo ošiaľ menopauzy. 
Na jar budúceho roka pre vás pripravujeme veľké prekvapenie: celoslovenskú premiéru exkluzívnej divadelnej topky súčasného Londýna. Len nášmu divadlu sa podarilo získať práva na uvedenie hry plnej tajomstva, nepredvídateľných partnerských vzťahov, humoru a napätia. Viac neprezradíme! Len to, že prvý krát v divadle na vlastnej koži zažijete, aké to je - príjemne sa báť.  
V tejto sezóne nás čaká aj vyše 160 zájazdových predstavení po celom Slovensku. Kde nás nájdete? V Bratislave len v Dome kultúry Ružinov, v kultúrnych domoch veľkých krajských aj okresných miest, ale aj v menších mestečkách, obciach, amfiteátroch či v programoch niektorých divadelných festivalov. 
Spoločným menovateľom inscenácií Divadla komédie je vtip, láskavý humor a nadhľad nad životom, ktorý všetci žijeme.  A - množstvo "drahej" pozitívnej energie, ktorú si budete odnášať ako bonus do svojich domácností. 
Tešíme sa na Vás!

Svetozár Sprušanský
principál Divadla komédie