Októbrové predstavenia sú zrušené

Milí priatelia, vážení diváci!
Po prijatí a zverejnení aktuálnych opatrení najvyšších vládnych orgánov a ústredného krízového štábu Slovenskej republiky sme boli nútení prijať rozhodnutie: Divadlo komédie RUŠÍ všetky svoje naplánované predstavenia na mesiac OKTÓBER.
Len pre vašu informovanosť - bolo ich 24. 
Verte, že sa mi táto správa nepíše ľahko. Je mi to veľmi ľúto. Touto cestou sa vám chcem za vzniknuté problémy a komplikácie ospravedlniť. Aj pre tvorcov a všetkých pracovníkov Divadla komédie je táto situácia nesmierne zložitá a ťažká. Ale - nevzdávame to!!! Vedie nás k tomu obrovská energia od divákov, ktorú sme načerpali počas niekoľkých letných a septembrových predstavení. Ďakujeme vám, milí diváci, za túto spätnú väzbu! Ďakujeme vám za váš smiech, potlesk a priazeň! Vážime si každého z vás a aj vyjadrenie záujmu o našu prácu.
Lebo my bez vás jednoducho nejestvujeme! 
Už teraz hľadáme možnosti a nové hracie termíny, kedy náhradné predstavenia budeme môcť odohrať. O konkrétnych dátumoch vás budeme čo najskôr informovať na našej webovej stránke a na sociálnych sieťach. 
Touto cestou sa chcem poďakovať aj všetkým kolegom, našim spolupracovníkom, pracovníkom kultúrnych domov po celom Slovensku za ich trpezlivosť, obrovské nasadenie, záujem a niekedy až nadľudské úsilie priniesť ľuďom kúsok radosti a relaxu.  
Želám nám všetkým veľa zdravia, pozitívnej energie a šťastia!
 
Svetozár Sprušanský
principál Divadla komédie