Premiéra komédie PI ČAJ, MILÁČIK!

Je potešujúce odštartovať novú divadelnú sezónu 2022 / 2023 novou premiérou. Už tento štvrtok, 22. septembra o 19.00 hod. v Dome kultúry Ružinov v Bratislave, po dvojročnej pandemickej prestávke, vstúpi na repertoár Divadla komédie inscenácia PI ČAJ, MILÁČIK!
Vtipný pohľad kľúčovou dierkou do divadelného zákulisia, prípravy a vzniku predstavenia. Neuveriteľne humorné poodhalenie typických divadelných vzťahov jeho aktérov: hercov, režisérov, technikov, garderóby...
Tešíme sa na našich prvých divákov v mnohých slovenských mestách už v mesiacoch október a november. V Bratislave je do konca kalendárneho roka naplánované už len jedno predstavenie: 2. decembra 2022. Vstupenky si môžete kúpiť v sieti Ticketportal.
Na javisku sa v alternáciách predstavia: Dávid Hartl, Zuzana Tlučková, Karin Olasová, Peter Kočiš, Jana Lieskovská, Pavol Plevčík, Lucia Lapišáková, Martin Kaprálik, Přemek Boublík, Miroslava Drínová, Katarína Ivanková a Tibor Halada.
Tak, ako je to s tým divadlom v skutočnosti?! Dozviete sa viac, než by ste chceli a vedeli si predstaviť. Ak sa chcete dobre zabaviť, ste všetci srdečne vítaní.