SKVELÁ HEREČKA ZUZKA TLUČKOVÁ OSLAVUJE OKRÚHLE JUBILEUM

Milá Zuzka,
vážená pani Tlučková!

V mene svojom, ako aj v mene všetkých mojich kolegov z Divadla komédie, Vám chcem zaželať pri príležitosti Vašej nádhernej a okrúhlej životnej „zastávky“ všetko len to najlepšie.
Predovšetkým zdravie, šťastie, pokoj a harmóniu, humor a peknú prácu!
Pre mňa osobne ste vzácny človek! Takto Vás vnímam! Milý, srdečný a úprimný!
Ste krásna, šarmantná a empatická dáma. A ešte k tomu aj nadmieru talentovaná herečka. Pracovitá a vždy profesionálna. Ďakujem osudu, že mi doprial stretnúť sa s Vami. Budem robiť všetko pre to, aby tých stretnutí bolo čo najviac.

Svetozár Sprušanský


Dovolil som si osloviť vašich kolegov z Divadla komédie a tí sa pripájajú s kytičkou úprimných želaní!

v Bratislave, 9. februára 2021

Drahá Zuzka,

poznáme sa už dlho a ja si stále s radosťou objavujem a potvrdzujem, aký si vzácny, veselý, dobroprajný človek. Mám ťa rada takú, aká si. Láskavá, veľkorysá, rozdávajúca dobrú náladu, vyžarujúca človečenstvo, schopná vystreliť si aj sama zo seba. Ten tvoj humor!!! To je paráááda!
Je pôžitok byť s tebou na javisku, je pôžitok sledovať ťa zo zákulisia, je pôžitok sledovať ťa z hľadiska, pretože si fantastická herečka.
Ale rovnaký pôžitok je byť s tebou na cestách, zájazdoch, na káve, na žúrke a len tak si spolu užívať. Nikdy nezabudnem na spoločný Rím, Florenciu, ale aj Kežmarok či Spišskú Kapitulu a Spišské Podhradie. Veľmi som ti vďačná za naše Klimaktérium, vďaka ktorému sme zažili nádherné chvíle:)))
Zuzička, ty naša hviezda jasná a žiarivá, nech ťa čakajú v ďalších rokoch samé príjemné prekvapenia a prípadné prekážky a skúšky nech zvládaš s takou odvahou, gráciou a nadhľadom, ako doteraz.
Zuzi, ostaň taká, aká si. Užívaj si život plnými dúškami a uchovaj si nielen tvoj mladistvý vzhľad, ktorým si bola obdarená, ale najmä tvoju krásnu, mladú, zvedavú a tvorivú dušu.
Teším sa na všetky naše ďalšie stretnutia a veľmi rada ti kedykoľvek upečiem tvoju obľúbenú Pavlovku:)))
Katarína Brychtová


Milá Zuzka!

Zo srdca Ti prajem zdravie, šťastie, lásku. Buď vždy usmiata a veselá.
Teším sa (verím, že čoskoro) na ďalšie naše zájazdy a potulky s divadlom.
A prajem Ti ešte veľa krásnych divadelných postáv.

Eva Buchalová


Milá Zuzka, milá moja herecká mamina!
Prajem Ti len to najlepšie, čo môžem ja Katka, mojej milovanej Zuzke priať.
Zdravie. Do toho zahrniem cvičenie jogy so mnou... Predstavujem si, ako sedíme spolu v lietadle a letíme za zdravím na Sri Lanku.
Lásku. Pretože si človek, ktorého ľudia majú radi, pretože ty vieš dávať lásku, pretože sa v Tvojej spoločnosti cítim výborne a pretože si jednoducho úžasná.
Šťastie. Prajem ti šťastie v akejkoľvek forme. Šťastie je vlastne radosť. Keď si užívaš krásne okamihy života. A pokorne si myslím, že som bola častým svedkom Tvojich šťastných javiskových i mimo javiskových okamihov.
Zuzka, mám Ťa veľmi rada a celý život budem ďakovať Bohu, že sme priateľky. Všetko najlepšie k Tvojím narodeninám. Nech žije Zuzka!!!!!!!!

Katarína Ivanková


Mila Zuzka!

Samozrejme, že ti prajem všetko len to najlepšie. Som veľmi rád, že ťa poznám a že s tebou môžem ležať v jednej posteli. Aj keď je to divadelná posteľ. Síce menej často, ako by som chcel, ale predsa.
Si človek s veľkým a dobrým srdcom. Verím, že aj ja v ňom mám aspoň kúsok miesta.
Mám ťa veľmi rád a teším sa, keď ti opäť budem môcť dať priateľskú pusu.
Tvoj javiskový Clemens...
Peter Kočiš


Milá Zuzka!

Hovorí sa, že vek je len číslo. A u Teba to platí doslova.
Čas nejako rýchlo letí. O to viac si aj ja vážim a chcem si pamätať čo najviac pekných a príjemných zážitkov. K takým patrí aj vďaka Divadlu komédie stretnutie s Tebou. Som šťastná, že som Ťa spoznala ako herečku i človeka. Môžeme spolu stáť na doskách a zabávať publikum.
Zuzka, želám Ti, aby si bola zdravá a šťastná a v plnej sile mohla rozdávať radosť divákom, ktorí Ťa majú radi. Veľa vnútornej pohody a teším sa na naše ďalšie stretnutia na doskách i mimo nich. Všetko najlepšie a nech Ti je sveta žiť!
S láskou
Daniela Kuffelová


Drahá Zuzka!
Som veľmi šťastná a vďačná, že môžem byť tvojou hereckou kolegyňou. Je to pre mňa veľké vyznamenanie. Vďaka nášmu režisérovi, ktorý mi dal šancu sa dostať do perfektného kolektívu. Pri príležitosti tvojho životného jubilea ti želám, aby si si uvedomila, že máš krásne a plodné herecké roky... Aj za sebou, ale ešte aj pred sebou.
Život je ako rozprávka krásna, ale je umenie dobre ho žiť. A tak ti prajem, nech sa ti darí... do ďalších rokov šťastne vykročiť.
Gizka Oňová


DRAHÁ ZUZANKA!

ŽELÁME TI TOĽKO ŠŤASTIA,
ABY ŤA SMOLA ZĎALEKA OBCHÁDZALA,
TAK VEĽA PEVNÉHO ZDRAVIA,
ABY SI SA CHOROBÁM VYHÝBALA!
A AK TVOJA MYSEĽ DOSIAHNE POKOJA,
TVOJE VZÁCNE SRDCE UŽ NIKDY NEZLOMIA.

KRASNE JUBILEUM ŽELAJÚ
Karin Olasová a Přemek Boublík

Zuzka!
Želám ti všetko krásne, veľa zdravia, šťastia a lásky. Nech tvojich ďalších – tsať rokov bude rovnako skvelých (ak nie viac!) ako tie, ktoré si mala doteraz.
Posielam veľké objatia a bozky!
Thomas Puskailer


Ahoj, Zuzka!
Vieš, na čo som prišla? My sa poznáme už 40 rokov. Naše cesty sa na dlhú dobu rozišli a keď sme sa po čase stretli, pokračovali sme v rozhovore, akoby sme sa rozišli len včera. Čas nás obrúsil, ale vo vnútri sme stále tie isté „kočeny“, ako pred tými štyridsiatimi rokmi. Buď stále taká! Prajem Ti zdravé a šťastné prebudenie do novej štyridsiatky.
Jeanette Švoňavská