VŠETKO NAJLEPŠIE LUCII LAPIŠÁKOVEJ K JEJ NARODENINÁM

Hneď po úspešnej zájazdovej šnúre s komédiou Pi čaj, miláčik! – kde exceluje ako excentrická divadelná diva – vhupla do narodeninových osláv naša milá kolegyňa, skvelá kamarátka, skutočná profesionálka, herečka Lucia LAPIŠÁKOVÁ.

Milá Lucia! Všetko najlepšie!
Tvoje okrúhle životné jubileum si naplno vychutnaj. Ako aj nadchádzajúce roky, ktoré na teba ešte čakajú. Nech sa ti vždy len a len darí! Želáme ti predovšetkým veľa zdravia, šťastia, lásky, životnej pohody a harmónie v kruhu svojich najbližších, ktorí ťa majú tak veľmi radi. K nim sa dovoľujeme pripojiť aj my – tvoje kolegyne a kolegovia z Divadla komédie. Lebo ťa takisto máme radi. Ako aj diváci, ktorým rozdávaš prostredníctvom našich predstavení radosť, smiech a dobrú náladu. Ani tebe nech tieto „prísady života“ nikdy nechýbajú! Aby sme sa aj v budúcnosti mohli s tebou stretávať v ďalších projektoch Divadla komédie a obdivovať tvoju výnimočnosť.

Si neopakovateľná! Tvoj humor a šarm. Ľudská krása. Nestrácaj nič zo svojej pozitívnej energie a radosti zo života. V profesionálnom aj osobnom živote. Živijó, živijó, živijó!